ART / Lithographs / Litograph in colors 11482520
nr 1148 2520
Björn Adegren
(1931-2015), Sverige
Björn Adegren (1931-2015), Sverige. 1986, 'Kall natt', signed and numbered 13/84, bladets mått: 70x56,
LITOGRAPH IN COLORS, 1986, 'Kall natt', signerad och numrerad 13/84, bladets mått: 70x56
Björn Adegren, Swedish painter, born 1931, dead 2015.
SEK 100
Monday December 4 2017
at 19:16:12
3/12 22:43:14
Björn Adegren
Read more about Björn Adegren